Taylor & Francis - Open Access Institutional Agreement

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie zawarł umowę na zapewnienie dostępu do programu publikowania otwartego Taylor&Francis Group, na mocy której autorzy korespondencyjni z afiliacją UJ otrzymują możliwość publikacji w modelu OA bez kosztów dla Autora. Program obejmuje publikowanie w czasopismach T&F Open Select (czasopisma hybrydowe) i T&F Open (OA). Liczba APC pokrywanych przez instytucję jest ograniczona i możliwość publikowania bez opłat kończy się wraz z wyczerpaniem złożonego przez uczelnię depozytu. Na stronie wydawcy znajdują się dodatkowe informacje dla autorów, można tam również sprawdzić aktualne informacje odnośnie tytułów objętych programem.